KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12332122
nr 1233 2122
Björn Lindroth
(1931-1999), Sverige
Träsnitt, 15/20. Signerad, daterad 1959, modell. Motivet: 27x45
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 4 februari 2019
kl 19:57:52
100 kr
150 kr
200 kr
300 kr
Björn Lindroth
Läs mer om Björn Lindroth